Luxusný apartmán na malorke

Investujte do lukratívneho apartmánu na Malorke

od 399000

Popis

Krásny apartmán s výhľadom na more a miestne pohorie v luxusnom komplexe, ktorý sa nachádza v tichej lokalite Betlem v severovýchodnej časti ostrova s priamym prístupom k moru.

Luxusný apartmán má priestrannú obývaciu izbu - jedáleň s priamym vstupom na balkón s nádherným výhľadom na more a hory, otvorenú kuchyňu (plne vybavená), dve dvojlôžkové spálne so vstavanými skriňami, klimatizáciu, dve kúpeľne (jedna so sprchovacím kútom a druhá s vaňou, obe s podlahovým kúrením. Nachádza sa tu taktiež krb. Z druhej spálne je prístup na balkón s výhľadom na more a zelenú časť prírodného parku Canons.

V tomto luxusnom komplexe nájdete veľmi dobre udržiavané spoločné priestory, záhradu, veľký vonkajší bazén, detský bazén, gril, kurt na paddle tenis, krytý bazén, saunu, fitness, práčovňu a priamy vstup do mora.

Cena: 

Apartmán 2 bedroom, 94 m²+ balkón a terasa 16 m²,  399 000,- € 

Okrem nehnuteľností v Španielsku máme pre vás pripravené aj ponuky lukratívnych nehnuteľnosti z celého sveta. Kontaktujte nás ešte dnes a využite našu ponuku na mieru.

Info

Lokalita
Betlem, Malorka
Cena od
399000
Počet izieb
4
Kúpeľňa
2
Iné poplatky
Neuvedené

celá ponuka

mám záujem

iné ponuky

Miroslav Antoška

+421 948 445 878spanielsko@38rk.sk
Námestie svätého Egídia 68/6
058 01  Poprad
Slovensko
38RK © 2023 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram