Nádherný mestský dom na Malorke

Lukratívne sídlo s veľkým potenciálom na prenájom

od 1450000

Popis

Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza v historickom mestečku Artà vo východnej časti ostrova Malorka. Situovaná je v tichej ulici a zároveň v blízkosti pešej zóny a jej pekných kaviarní, reštaurácií či obchodov. 

Nádherný majestátny mestský dom bol nedávno kompletne zrekonštruovaný. K domu prislúcha licencia na prenájom nehnuteľnosti pre turistov. História domu siaha do roku 1800, sú v ňom zachované krásne prvky, no zároveň je moderne a vkusne zariadený.

Do domu sa vchádza cez hlavné drevené dvere, pričom sa dostanete priamo do neďalekej obývačky s krbom a jedálňou prepojenou s kuchyňou. 

Na prízemí sa nachádza spálňa s vlastnou kúpeľňou, prispôsobená pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Z kuchyne je prístup na veľkú priestrannú terasu s malým bazénom.

Na medziposchodí sa nachádza hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou, krásnou vaňou a taktiež sprchovacím kútom. 

Na prvom poschodí sú dve dvojlôžkové spálne s vlastnou kúpeľňou, jedna s vaňou a druhá so sprchovacím kútom. Na druhom poschodí máme rovnaké rozdelenie ako na prvom poschodí s dvoma spálňami a dvoma kúpeľňami s vlastnou kúpeľňou a tiež prístupom na terasu s výhľadom na dedinu Artà.

  • dovolenkový prenájom ETV pre 12 osôb
  • podlahové kúrenie na prízemí
  • klimatizácia / kúrenie na ostatných poschodiach, krb
  • plne vybavená kuchyňa so spotrebičmi Smeg a kuchynskou linkou Teka
  • možnosť parkovania vo dvore, vstup do domu z dvoch ulíc
  •  horná terasa, suterén s technickou miestnosťou
  • historické mestečko Artà, 10 km od pláže

Kúpou tejto nehnuteľnosti na Malorke získa budúci majiteľ lukratívne sídlo v historickom mestečku s veľkým potenciálom na budúci prenájom.

Cena: 

Mestský dom, 6 bedroom, 250 m² +balkón a terasa, využiteľná plocha celkovo 378 m2, pozemok a zastavaná plocha 181 m2,  1 450 000,- € 

Okrem nehnuteľností v Španielsku máme pre vás pripravené aj ponuky lukratívnych nehnuteľnosti z celého sveta. Kontaktujte nás ešte dnes a využite našu ponuku na mieru.

Info

Lokalita
Artà, Malorka
Rok výstavby
1800
Cena od
1450000
Počet izieb
7
Kúpeľňa
5
Iné poplatky
Neuvedené

celá ponuka

mám záujem

iné ponuky

Miroslav Antoška

+421 948 445 878spanielsko@38rk.sk
Námestie svätého Egídia 68/6
058 01  Poprad
Slovensko
38RK © 2023 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram