Vila na Malorke s výhladom na more

Vaša vysnívaná nehnuteľnosť na pobreží Malorky

od 365000

Popis

Táto krásna a útulná vilka sa nachádza v obľúbenej rezidenčnej štvrti Betlem, na severovýchodnom pobreží Malorky.  Nehnuteľnosť je situovaná veľmi blízko pobrežia, kde nájdete nádherné zátoky s krištáľovo čistou vodou. 

Stredomorský životný štýl máte na dosah. Dom sa nachádza sa v súkromnom komplexe viliek so záhradami a upravenými spoločnými oddychovými zónami.

Po vstupe do domu sa na prízemí nachádza obývacia izba a dostatočne priestranná jedáleň s kuchyňou ideálna na stretnutia s priateľmi či rodinou. V obývacej izbe sa nachádza aj krb na spríjemnenie atmosféry či prikúrenie si v chladnejších dňoch. Na prízemí nájdeme aj spálňu a kúpeľňu.

Na prvom poschodí sú ďalšie dve spálne a kúpeľňa. Terasa s nádherným výhľadom na more a krajinu je veľkým plusom tejto vilky. Dostatočná veľkosť terasy dáva majiteľovi možnosť využiť tento priestor na príjemné posedenie, opaľovanie sa či usporiadanie pravej grilovačky s priateľmi pri západe slnka.

Kúpou tejto nehnuteľnosti na Malorke získa budúci majiteľ krásne dovolenkové sídlo neďaleko pláže s potenciálom budúceho prenájmu.

  • pokojná dovolenková destinácia
  • súkromný komplex viliek
  • výhľad na more
  • situované neďaleko pláže s krištáľovo čistou vodou
  • priestranná terasa

Cena: 

Dom/vilka, 3  bedroom, 2 kúpeľne, 94 m² + terasa, využiteľná plocha celkovo 119 m2, 365 000,- € 

Okrem nehnuteľností v Španielsku máme pre vás pripravené aj ponuky lukratívnych nehnuteľnosti z celého sveta. Kontaktujte nás ešte dnes a využite našu ponuku na mieru.

Info

Lokalita
Betlém, Malorka
Cena od
365000
Počet izieb
4
Kúpeľňa
2
Iné poplatky
Neuvedené

celá ponuka

mám záujem

iné ponuky

Miroslav Antoška

+421 948 445 878spanielsko@38rk.sk
Námestie svätého Egídia 68/6
058 01  Poprad
Slovensko
38RK © 2023 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram