španielsko

je výnimočné

Zhmotníme Váš sen o nehnuteľnosti v zahraničí

Kúpa nehnuteľnosti v Španielsku nie je žiadna veda. Ak máte spoľahlivého partnera, ktorý Vám pomôže s výberom správnej nehnuteľnosti a zariadi všetky potrebné úkony.
Máme kontakty po celej oblasti Costa Del Sol a na Mallorke. Bezpečnosť a hodnota Vašej investície je pre nás priorita č.1.

Výhod prečo investovať práve v Španielsku je veľmi veľa, no ak ste sa rozhodli práve pre túto krajinu, je to hlavne vaša preferencia a túto krajinu si zamilujete.

Sme pre Vás ten správny partner

Našim domovom sú Tatry, no vďaka spoľahlivým kolegom, ktorí žijú priamo na mieste, vieme našim klientom zabezpečiť prvotriedny servis aj v zahraničí. Dominujeme trhu v regióne, a preto rozširujeme svoje pôsobenie na iné mestá a medzinárodné projekty. Posledné roky úspešne predávame nehnuteľnosti v Dubaji s každoročným rastom počtu obchodov, a ako jediná realitná kancelária na Slovensku sme členom nadnárodného zoskupenia LeadingRE so zameraním na celosvetový trh.

stretnime sa, spoznajme sa, hovorme otvorene

Pochybnosti sú spoločníkom života. Radi Vás o ne pripravíme vďaka skúsenostiam a unikátnemu prístupu priamo na osobnom stretnutí vo vašom regióne. Dohodnite si s nami schôdzku ešte dnes, radi sa Vám prispôsobíme.

Kto sa o Vás postará v Španielsku a ako vybavíte všetky dokumenty?

V Španielsku sa o Vás postará Viktor, ktorý dokonale pozná miestne podmienky, trh a vie Vám odporučiť ideálnu nehnuteľnosť podľa vašich predstáv.
Dohodnete si správny termín, letenky či ubytovanie a ostatné vybavíme za Vás. Na obhliadkach si pozriete jednotlivé nehnuteľnosti, a ak sa Vám niektorá z nich zapáči, prevedieme vás celým procesom kúpy.
Spolu s Viktorom si prejdete všetky podrobnosti, poplatky, výhody jednotlivých lokalít, či miestne zvyklosti a trendy, ktoré je určite dobré poznať vopred.

Kto vybaví kataster, právny servis alebo financný servis?

Nechajte všetko na nás. Kúpa nehnuteľnosti bude pre Vás bezpečnou záležitosťou. Miestne pomery poznáme dokonale a spolupracujeme s kvalitnými odborníkmi vo svojich oboroch.

Chceli by ste vašu novú nehnutelnost prenajímat?

Radi Vám pomôžeme aj s touto otázkou. Zabezpečíme prenájom vašej nehnuteľnosti po celý rok, teda na dlhodobo, prípadne v čase, kedy vašu nehnuteľnosť nevyužívate. Do úvahy pripadá aj forma krátkodobého prenájmu. Získate tak dodatočné finančné prostriedky a vaša investícia získava návratnosť.

Ako zistit, ktorá lokalita v Španielsku je pre Vás tá správna?

Zameriavame sa predovšetkým na lokalitu južného Španielska a jeho TOP lokalít ako sú Málaga, Marbella, Estepona či iné pobrežné mestečká.

V našej ponuke nájdete tie najvyhľadávanejšie územia s prémiovými službami, golfové lokality , či tiché miesta ideálne na rodinný život.

Vedeli ste, že práve tieto lokality patria medzi európsku špičku v súvislosti s kvalitou poskytovania verejných služieb ako zdravotníctvo, školstvo a celkovo služby verejnej infraštruktúry?

Máte radi rušný nočný život v centre, či naopak ničím nerušený výhľad na pobrežie a východ slnka v pokojnej lokalite? Zverte sa nám s vašimi preferenciami a my sa postaráme o to, aby ste si našli vysnívanú nehnuteľnosť.

Rodinné sídlo, či investičná nehnuteľnosť?

Či už plánujete kúpu nehnuteľnosti v Španielsku iba pre seba, alebo naopak ako investičnú záležitosť, poradíme Vám tie najlepšie možné riešenia.
Keďže lokalita Costa Del Sol je celoročnou destináciu, potenciál z prenájmu neupadá ani počas mimo sezóny. Je pravda, že hlavnou sezónou je leto, no vzhľadom na vysokú kvalitu života tam množstvo dovolenkárov a rezidentov prichádza aj počas zimy.

Naváhajte nás kontaktovat, radi Vám zodpovieme všetky vaše otázky.

Počasie

slnko 300 dní do roka

Jedna z najteplejších oblastí Európy so sebou prináša príjemné počasie väčšinu časť roka. Potrebujete sa zohriať?
Dostupnosť

ste v európe

Investujete v zahraničí, avšak na dosah ruky. Dostupné lety do celej oblasti Costa Del Sol.
Návratnosť

prenájom apartmánu

Spoľahlivá investícia. Svoj apartmán môžete prenajímať a získať tak rozumnú návratnosť.
INFORMÁCIE O KÚPE

Miroslav Antoška

+421 948 445 878spanielsko@38rk.sk
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
38RK © 2024 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram