Sme

... časť tímu realitnej kancelárie 38RK so sídlom v Poprade. Dominujeme trhu pod Tatrami a preto rozširujeme svoje pôsobenie na iné mestá a medzinárodné projekty.

Venujeme sa predaju developerských projektov a ostatných typov nehnuteľností od bytov po hotely. Ďalej prenájmu obchodných a bytových priestorov.

Posledné roky úspešne predávame nehnuteľnosti v Dubaji s každoročným rastom obchodov, ako jediná realitná kancelária na Slovensku sme členom nadnárodneho zoskupenia LeadingRE so zameraním na celosvetový trh.

KONTAKT

Takto o nás hovoria naši klienti

Počas rokov fungovania realitnej kancelárie sme úspešne zrealizovali veľké množstvo obchodov. Klienti si odnášajú pozitívne skúsenosti a my sme za to veľmi radi.

Elena Jaskova

Pán Antoška a jeho profesionálne jednanie, pohotová reakcia pri akomkoľvek probléme, vždy nájdené riešenie, ktoré obrovskou ústretovosťou viedla k spokojnosti myslím, že oboch strán predaja aj kúpy nehnuteľnosti. Perfektné načasovanie stretnutí a promptné vybavenie všetkých náležitostí.
Ďakujem Vám aj vaším spolupracovníkom pán Antoška 😊👍

martin kazmir

So službami realitnej kancelárie pána Antošky sme boli nadmieru spokojní, oceňujeme jeho profesionálny prístup a ochotu so všetkým pomôcť. Pán Antoška za nás vyriešil všetku dokumentáciu, pomohol zabezpečiť notára a všetko potrebné. Ďakujeme a odporúčame.

jozef herich

Riešili sme kúpu bytu cez realitného makléra p.Antošku a bol som veľmi spokojný. Oceňujem jeho férový, zodpovedný a ústretový prístup. Veľký profesionál. Keď vznikli problémy tak ich riešil, nevykrúcal sa. Zodpovedne, za mňa, môžem odporučiť.
VŠETKY REFERENCIE

Miroslav Antoška

+421 948 445 878spanielsko@38rk.sk
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
38RK © 2024 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram