Nový rezidenčný projekt Fairway La Cala Golf je obklopený až šestnástimi golfovými ihriskami, čo nejedného golfistu poteší. Klienti pri kúpe nehnuteľnosti zároveň dostanú neobmedzený prístup ku všetkým vymoženostiam, ktoré komplex ponúka. Za zmienku stojí bazén v záhradných priestoroch, súkromný strešný bazén, ale aj posilňovňa a vírivka, respektíve kúpele-wellness. 

Apartmány sú vysoko ekologické, keďže majú v sebe zabudovaný aerotermálny systém, ktorý získava energiu z okolitého vzduchu.

Milovníci golfu si tiež prídu na svoje, nakoľko komplex disponuje špeciálnymi priestormi, kde je možné si po skončení hry vyčistiť vybavenie či nabiť golfové vozidlo. 

Okolie rezortu okrem spomenutých golfových ihrísk poskytuje aj plné spoločenské vyžitie v podobe reštaurácii, barov, pláži a obchodov.

Vzdialenosť

Obec La Cala de Mijas   14 min. 

Marbella centrum             27 min.

Estepona centrum            49 min.

Letisko Málaga           39 min

Málaga centrum                 50 min.

Cena:

Apartmán 3 BR, 96,08 m², terasa 66,97 m², parkovacie miesto 1x, sklad, cca. od 641 000,- €

Projekt Las Terrazas de Cortesín je súčasťou 5* golfového rezortu Finca Cortesin v obci Casares, ktorá je známa svojimi autentickými bielymi domčekmi. Lokalita Finca Cortesin sa radí medzi najlepšie golfové rezorty v Európe. Zároveň, jeho súčasťou je aj plážový klub a "nekonečný" 35-metrový bazén s morskou vodou.

Rezidenti budú mať taktiež k dispozícii bazén pre dospelých a osobitný bazén pre deti. Pre nadšencov fitness nechýba plne vybavená posilňovňa a pre pracovne zaneprázdnených co-working zóna. Pre relax je možné zájsť do wellness zóny.

Apartmány sú dispozične riešené tak, aby vynikol výhľad nielen na more, ale aj na pohorie Sierra Bermeja a záliv Estepona. V blízkosti sa nachádza množstvo pláží a reštaurácií.

K dispozícii sú 2BR a 3 BR apartmány, či penthousy s priestrannou terasou.

Vzdialenosť

Pláž  La Galera  9 min.

Prístav La Duquesa           10 min.  

Estepona centrum            22 min.

Marbella centrum             35 min.

Letisko Gibraltár   46 min.

Letisko Málaga           60 min.

Málaga centrum                 72 min.

Cena:

Apartmán 2 BR, 111,42 m², terasa 25,63 m², záhrada 22,16 m², parkovacie miesto 1x,  cca. od 485 000,- €

Projekt Solana Villages spĺňa všetky podmienky dokonalých apartmánov umiestnených neďaleko golfového ihriska. Samotné apartmány svojou skvelou polohou na vrchole kopca poskytujú nádherný výhľad na golfové ihrisko.

Pre rezidentov sú k dispozícií dva bazény a spoločná záhrada. Apartmány sú orientované na juh/juhozápad, čo zabezpečí dostatok svetla počas celého dňa. Rezidenti zároveň obdržia kartu Privilege Card, ktorá im poskytne množstvo zliav a výhod v celom rezorte.

Všetky apartmány disponujú veľkou terasou a presklenými balkónmi, aby vynikol výhľad na nádherné golfové ihrisko Europa a samotné údolie. V blízkosti sa zároveň rozprestiera majestátne pohorie Mijas.

K dispozícií sú aktuálne 2 BR a 3BR apartmány s nádhernými výhľadmi do okolia.

Vzdialenosť

Letisko Málaga           35 min.

Málaga centrum               45 min.

Fuengirola centrum          20 min.

Marbella centrum              26 min.

Estepona centrum 50 min.

Pláž Chaparral   13 min.

Cena: Apartmán 2 BR, 80,38 m², terasa 23,95 m², parkovacie miesto 1x, sklad, od 325 000,- €

Projekt zahŕňa 63 apartmánov a penthousov, pričom je možné si vybrať z dvoj alebo troj spálňových apartmánov s dvoma kúpeľňami, otvorenou kuchyňou a obývačkou.

Rezidenti budú mať zároveň k dispozícii aj privátny bazén s vírivkou. Deti si budú môcť krátiť chvíle v detskom bazéne alebo na plne vybavenom detskom ihrisku. Nezabudlo sa ani na milovníkov športu, ktorí budú mať možnosť využívať fitness centrum.

V areáli sa nachádza aj umelo vybudované jazierko s relaxačným ostrovčekom uprostred, a to všetko v obklopení krásnej upravenej zelene. Penthousy sú dokonca vybavené aj súkromným soláriom-strešnou terasou.

Vzdialenosť

Estepona centrum     18 min.  

Marbella centrum                 19 min.

Letisko Málaga                   45 min.

Málaga centrum     60 min.

Pláž San Pedro de Alcántara  8 min.

Cena:

Apartmán 2 BR, 92 m², terasa 39 m², záhrada 81 m² , parkovacie miesto 1x, sklad, od 581 000,- € 

Nový rezidenčný projekt, pozostávajúci z 80 radových domov sa týči v krásnej krajine južného Španielska, neďaleko mesta Marbella. Klient si bude môcť vybrať medzi variantom s tromi či štyrmi spálňami.

Každý milovník golfu si príde na svoje, keďže v blízkosti sa rozprestiera nádherné golfové ihrisko El Chaparral.  

Výborná poloha a orientácia domov na juh/juhozápad mimo iného poskytuje aj panoramatický výhľad na pobrežie. 

Rezidenti budú mať k dispozícií vonkajší bazén a prístup do neďalekého športového centra, ktoré poskytuje množstvo možností pre pohybové aktivity.

Vzdialenosť

Letisko Málaga           22 min.

Centrum mesta Málaga   29 min.

Chaparral Golf Club           1 min.  

Fuengirola centrum         12 min.

Marbella centrum            20 min.

Pláž El Chaparral     8 min.

Cena: Moderný radový dom 3 BR, 139,42 m², terasa 29,37  m², záhrada 81,85 m² , parkovacie miesto 1x, od 570 000,- €

Nový projekt Higuerón Beach Residences zahŕňa 60 prémiových apartmánov s výhľadom na more a juhozápadnou orientáciou len 350 m od pláže. Situovaný je v prestížnej lokalite Higuerón vo Fuengirole v tesnej blízkosti vychýrených reštaurácií či ďalších služieb. Vychutnajte si tú pravú dovolenkovú atmosféru s nádychom vzrušujúcej histórie okolitých prímorských mestečiek.

Nádherne navrhnuté apartmány s veľkými presklenenými plochami a terasami s úžasným výhľadom na celé okolie uspokoja aj náročnejších klientov.

Spoločný pozemok s rozlohou viac ako 8 000 m2 zahŕňa vyhrievaný bazén, detský bazén, jacuzzi, plne vybavenú posilňovňu, co-workingovú miestnosť či iné vybavenie so zázemím.

K dispozícií sú 2 a 3 bedroom apartmány vo veľkosti od 80 m²  do 150 m². 

Vzdialenosť:

Miestna pláž 1 min

Vlaková stanica 300 m

Prístav 5 min

Fuengirola centrum 10 min

Estepona centrum 20 min

Marbella 30 min

Malaga, historické centrum 15 min

Letisko Malaga 15 min

Ceny: 

Apartmán 2 bedroom (kuchyňa, kúpeľňa  a vstavané skrine v cene), 80,29 m², terasa 29 m², parkovacie miesto 2x, komora,  cca. od 393 000,- € 

Apartmán 3 bedroom  (kuchyňa, kúpeľňa  a vstavané skrine v cene), 112 m²,  terasa 46 m², parkovacie miesto 2x, komora,  cca. od 697 000,- € 

Na požiadanie je možné prezistiť aj iné varianty apartmánov.

Okrem nehnuteľností v Španielsku máme pre vás pripravené aj ponuky lukratívnych nehnuteľnosti z celého sveta. Kontaktujte nás ešte dnes a využite našu ponuku na mieru.

Butikový projekt 16+ zahŕňa 19 jedinečných dizajnových apartmánov so záhradou alebo terasou a bazénom. Apartmány sú situované v zaujímavej lokalite obce Mijas, neďaleko renomovaného hotela.

Každý apartmán má 3 spálne a 3 kúpeľne. 

Aktuálne si môžete vybrať z 3 typov bytu : Záhradné apartmány s vonkajšou plochou do 400 m2, Penthousy s vírivkou a Penthousy so strešnými terasami  do 130 m2. Ku každému bytu sú pridelené dve parkovacie státia a veľký sklad.

Rezidenti môžu využívať krásne spoločné záhrady, vonkajší bazén, plne vybavenú posilňovňu a ihrisko pre deti.

Kúpou tejto nehnuteľnosti budúci majiteľ získa nádherné bývanie v exkluzívnom privátnom butikovom rezorte v blízkosti všetkých služieb a miestnej pláže.

K dispozícií sú 3 bedroom apartmány a penthous vo veľkosti od 120 m².

Vzdialenosť:

Miestna pláž 2 min

Prístav 10 min

Fuengirola centrum 20 min

Marbella 25 min

Malaga, historické centrum 25 min

Letisko Malaga 20 min

Ceny: 

Apartmán 3 bedroom (kuchyňa, kúpeľňa  a vstavané skrine v cene), 130 m², terasa 59 m²,  terasa/záhradka  130 m², celková úžitková plocha 265 m²,  2x parkovacie miesto  cca. od 895 000,- € 

Apartmán 3 bedroom (kuchyňa, kúpeľňa  a vstavané skrine v cene), 120 m², terasa 114 m²,  záhradka  144 m², bazén/výrivka, celková úžitková plocha 252 m²,  2x parkovacie miesto  cca. od 1 250 000,- € 

Na požiadanie je možné prezistiť aj iné varianty apartmánov.

Okrem nehnuteľností v Španielsku máme pre vás pripravené aj ponuky lukratívnych nehnuteľnosti z celého sveta. Kontaktujte nás ešte dnes a využite našu ponuku na mieru.

Lukratívne apartmány v projekte Seaviews Reserve, vám splnia tie najkrajšie sny o dovolenkovom bývaní. Apartmánový dom je situovaný v miestnej časti Fuengiroly len pár metrov od mora.

Dokonale presvetlené apartmány s veľkými terasami sa stanú vašim novým domovom. Dostatok súkromia, maximálne pohodlie a unikátny, nadčasový dizajn nadchnú naozaj každého. Prémiové vybavenie apartmánov s mramorom a exkluzívnymi obkladmi dávajú punc výnimočnosti.

K dispozícií sú 2 a 3  bedroom apartmány a penthouse vo veľkosti od 100 m²  do 235 m². 

Vzdialenosť:

Miestna pláž 5 min

Fuengirola centrum 13 min

Prístav 10 min

Marbella 29 min

Malaga, historické centrum 35 min

Letisko Malaga 25 min

Ceny:  Cena pri tomto projekte začína od 300 000,- € za apartmán s rozlohou 50 m².

Apartmán 2 bedroom, 2 kúpeľne, 70,45 m2, terasa 24m2, 495 000,- €

Na požiadanie je možné prezistiť aj iné varianty apartmánov.

Okrem nehnuteľností v Španielsku máme pre vás pripravené aj ponuky lukratívnych nehnuteľnosti z celého sveta. Kontaktujte nás ešte dnes a využite našu ponuku na mieru.

Projekt Mane Residences ponúka je situovaný v kopcoch mestečka Benalmádena neďaleko Málagy. V blízkosti sa nachádzajú viaceré atrakcie ako napríklad aquapark Aqualand Torremolinos, hrad Monumento Colomares či zvieraci park Selwo Marina a mnoho ďalšieho.

Svahovitý terén poskytuje členitejšie bývanie so súkromím. Mane Residences dominujú nádherné terasy, na ktorých je možné organizovať aj grilovačky, či menšie oslavy a zároveň si vychutnávať veľkolepý výhľad na celé pobrežie.

Autom sa na pláž viete dostať do 10 min. Ak však preferujete bazén pred morom, ten je taktiež súčasťou spoločných priestorov spolu so záhradou. 

Vzdialenosť

Letisko Málaga           17 min

Centrum mesta Málaga  30 min  

Železničná stanica          30 min.

Marbella centrum         34 min.

Pláž     10 min.

Cena: apartmán 2 BR, 84,62 m², terasa 27 m², parkovacie miesto 2x,  cca. od 368 000,- €

Rezidenčný projekt Royal Palms Mijas ponúka v rámci rezortu okrem apartmánov aj množstvo aktivít spoločenského vyžitia, kde si každý príde na svoje. 

Ihriská na tenis, volejbal, virtuálny golf či fitness centrum sú vám plne k dispozícií.. Pre deti je prichystané nádherne detské ihrisko.

Okrem športových aktivít je možné využiť aj aktivity, ktoré sú svojim charakterom zamerané viac na relax, ako napríklad jacuzzi, Resort club house, SPA či nádherný bazén. Blízke pláže (10 min. pešou chôdzou) a reštaurácie vás svojou jedinečnosťou určite očaria.

Kúpou tejto nehnuteľnosti budúci majiteľ získa nádherné dovolenkové bývanie v exkluzívnom rezorte s kompletnými službami.

Vzdialenosť

Letisko Málaga           17 min

Centrum mesta Málaga  27 min  

Železničná stanica            27 min.

Marbella centrum             36 min.

Pláž     1 min.

Cena:Apartmán 1 BR,  cca. od 350 000,- €

Miroslav Antoška

+421 948 445 878spanielsko@38rk.sk
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
38RK © 2024 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram